fbpx

Karjääriõhtud

Karjääriõhtute sari tutvustab noortele karjäärivalikuid ja tööelu täppisteaduste valdkonnas kaheksal kohtumisel erinevate alade professionaalidega.

Sarja eesmärk on tõsta gümnasistide ja noorte täiskasvanute huvi inseneeria, täppisteaduste ja kutsehariduse vastu. Õhtute teemad lähtuvad gümnaasiumi õppekavast. Esinejad on silmapaistvad professionaalid (ettevõtjad, õpetajad, insenerid ja tegevteadlased) erinevatest täppisteaduste valdkondadest.

Esiteks jagavad esinejad noortega oma lugu – mida ja miks nad õppisid ning kuidas nad tegid hiljem tööalaseid valikuid, jõudes praeguse töö ja tegevuste juurde. Kohtumise teises pooles astume koos esinejaga tema eriala igapäevaellu, mida ta tutvustab arendavate ja praktiliste näidetega. Kohtumised aitavad luua tehnika- ja loodusteaduste alaseid seoseid argipäeva ja tööeluga ning arendavad arutlusoskust neis teemades.

OSTA PILET

Peeter Koppel kõneleb 27. märtsil teemal “Energiamajandus”.

Peeter Koppel töötab praegu investeerimise valdkonna juhina AS Redgate Capitalis. Investeerimispankurina on Peeter tegutsenud SEBs üle 15 aasta ning enne seda ka paar aastat finantsnõustamisettevõttes Evli Securities.

Ta õppis raamatupidamist ja finantsjuhtimist Estonian Business School (EBSis) bakalaureusetasemel. Hiljem arendas end ettevõtete omanikele ja tippjuhtidele mõeldud EBSi magistriprogrammis EMBA, mis kujundab juhiks olemise võimeid ja õpetab ettevõtte praktilist arendamist. Peeter Koppel ütles SEBst lahkudes antud intervjuus, et tema tööülesanne oli saada kuulsaks!

OSTA PILET

TOIMUNUD KARJÄÄRIÕHTUTE PODCASTID

Karjääriõhtute kava:
7. veebruar – “Biomeditsiinitehnika“, esineja Dr. Kristjan Pilt
27. märts – “Energiamajandus“, esineja Peeter Koppel
10. aprill – “Teistsugune füüsika“, esineja Jasper Ristkok
8. mai – “Bakterid ja rakendusbioloogia

* Korraldajatel on õigus teha kavas muudatusi.