Jõulupeod

Energia avastuskeskuses peetud jõulupeod on särtsu täis! Keskuses on avastamiseks kolm eriilmelise ekspositsiooniga korrust ja planetaarium, mis pakuvad jõulupidude korraldamiseks erilist keskkonda. Laste ja perede jõulupeod on keskuses aasta-aastalt populaarsemaks muutunud, sest peale põneva ekspositsiooni on keskuses ka mitmekülgne programm. Pühade ajal pakume peolistele temaatilist ja nutikat teadusteatri etendust, planetaariumis saab vaadata filme või minna  kosmoserännakule.

Kindlasti soovitame pidulistel osaleda demonstratsioonidel. Lisaks on avastuskeskuses liumäe ja mängumajakestega mänguala pere kõige väiksematele.

Muuseas – avastuskeskuses toimetab ka jõuluvana, kes võtab hea meelega osa teadusteatri etendusest ning jagab lastele jõulupakke!

Energia avastuskeskusel on mitu cateringi koostööpartnerit, kelle valik on mitmekesine ja kellel on avastuskeskuses toitlustamisega küllaga kogemusi.

Jõulupidudel räägime olenevalt korraldajate soovist kas eesti, vene või inglise keeles. Soovitame peoks sobiva aja juba varakult broneerida – näeme, et kliendid alustavad jõulupidude plaanimist üha varem.

Hea meelega kutsume teid ka külla, et keskuse võimalusi kohapeal tutvustada!

Lisainfo ja päringud:

Signe Kiis
Sündmuskorraldusjuht
signe@energiakeskus.ee