25. 01. 2018


7-12-aastased on vaheajal oodatud plahvatuslikule avastuspäevale

Esmaspäeval, 26. veebruaril toimub Energia avastuskeskuses plahvatuslik avastuspäev, kuhu ootame kõiki uudishimulikke 7-12-aastaseid lapsi.

Noored avastajad lähevad planetaariumi avakosmost uurima, ehitavad rakette ja lennutavad neid võidu ning katsetavad koos avastuskeskuse leiutajaga, kuidas korraldada üht efektset plahvatust – ja seda nii, et kõik asjaosalised ja tubagi jäävad terveks.

Avastuspäev algab kell 11 ja programm kestab kella 15-ni. Aja sees on ka 45-minutine lõunapaus – pakume lastele sooja suppi, pirukaid ja morssi.  Soovi korral võivad avastuspäeval osalejad jääda keskusse ka kauemaks mängima ja avastama.

Avastuspäeva osalustasu on 20 eurot.

Koha broneerimiseks palume täita registreerimisleht. Seejärel saadame teie e-posti pangarekvisiidid osalustasu ülekandmiseks. Ülekande laekumisel saadame teile ka osaluse kohta kinnituskirja. Registreerumine toimub 22. veebruarini ja kohtade arv on piiratud.

Küsimuste tekkimisel palume pöörduda Energia avastuskeskuse administraatorite poole telefonitsi numbril 5331 7307 või e-posti teel info@energiakeskus.ee.

Kohtumiseni plahvatuslikul avastuspäeval!