fbpx

Tule tööle

TULE MEILE KÜLASTUSJUHIKS

Energia avastuskeskus innustab külastajaid uurima ja mõistma loodusnähtusi. Pakume võimalust koolidel muuta loodus- ja reaalainete õpet vaheldusrikkamaks ning praktilisemaks.

  • Kas Sulle meeldiks ajada juukseid püsti ja taltsutada välku?
  • Kas Sa pead tugevat loodus- ja tehnikaharidust oluliseks?
  • Kas Sa suhtled vabalt nii lasteaialaste kui täiskasvanutega?

KEDA OOTAME?

Ootame avastuskeskuse meeskonnaga liituma vähemalt kolmekeelset polüglotti: eesti keeles võid sujuvalt energia jäävuse seadust tsiteerida, vene keeles saad hakkama seletusega, miks Faraday puurist välgunooled läbi ei tüki, ning suudad inglise keeles külastajatele juhiseid anda. Ühtlasi meeldib Sulle väga suhelda nii laste kui ka täiskasvanutega ning Sind iseloomustab kiire kohanemis- ja õppimisvõime.

Kasuks tuleb soome keele oskus, keskmisest kõrgem huvi reaalainete vastu ning soov rahvahulgale seletada, mis juhtub vedela lämmastiku sisse kastetud roosiga.

MILLISED ON ÜLESANDED?

Sinu igapäevasteks ülesanneteks on pakkuda meeldivat külastuskogemust nii kassas kui ka keskuse ekspositsioonil ning viia läbi erinevaid programme (teadusteatri etendused, töötoad, demonstratsioonid, ekskursioonid, haridusprogrammid).

MIDA PAKUME?

Energia avastuskeskuses on Sul võimalik teha pauku ja välku, arendada oma esinemisoskusi ning panustada laste loodus- ja reaalainete mõistmisele. Samuti saad osa sõbralikust ja toetavast kollektiivist. Ootame Sind tööle osalise tööajaga, töö vastavalt paindlikule graafikule. Mida rohkem programmidesse panustad, seda motiveerivam on igakuine summa pangakontol.

TÄHTAEG:

Ootame Sinu CV-d ja motivatsioonikirja, kus kirjeldad, miks sobid just Sina Energia avastuskeskuse külastusjuhiks, hiljemalt 15.10.2021 aadressile: juhataja@energiakeskus.ee.

Lae töökuulutus alla ja saada sõbrale, tuttavale!