02. 11. 2023


Karjääriõhtu podcast: Ahti Urb

Selle sügise esimene Karjääriõhtu toimus 18. oktoobril ning esinejaks oli IT ettevõtja Ahti Urb. Kuula podcasti siit.

Osalejad jagasid lahkesti enda positiivseid emotsioone Ahti Urbi esinemise kohta:

Selle karjääriõhtu loeng tekitas minus positiivse emotsiooni ning andis uusi ja kasulikke teadmisi tuleviku perspektiivis. Mulle meeldisid Ahti Urbi avatud suhtlemine ning noorte motiveerimine. Lektor tõi välja ka selle, mille eest ta on tänulik, mis oli minu arvates väga õige. Leian, et igapäevaelus soovime alatasa rohkemat ning pöörame vähem tähelepanu sellele, mis on juba tegelikult hästi või millised on need inimesed ja tegevused, kes meid on teekonnal toetanud. Kokkuvõttes jäin rahule, et käisin seda karjääriõhtu loengut kuulamas.

“IT ettevõtja oli endaga kaasa võtnud ka paar raamatut, mida ta kõigi kuulajate vahel ringlema lasi. Kaks raamatut, mis mulle silma jäid olid Jim Rohni teos “7 Strategies for wealth and happiness” ja MJ DeMarco raamat “Miljonäri kiirtee”. Kuigi ma ei jõudnud palju raamatutesse süveneda aja puudujäägi tõttu, jõudsin lugeda Jim Rohni teose sissejuhatuse ära. Raamat ise on küll inglise keeles, kuid sellegipoolest oli seda väga põnev lugeda. Sain aru, millest on teoses juttu ning millistele inimestele see suunatud on. Autor kirjutab huvitavalt ning leidsin ennast loengu ajal ainult raamatule keskendumast.

See pole minu esimene kord Energia avastuskeskuses kuigi pole seal ammu käinud meeldib mulle see koht ikkagi, seal on hea avar ruum ja lektoril on alati võimalus kasutada ka toetavat PowerPointi. Ahti Urb rääkis ise väga köitvalt, mulle meeldis ettevõtja ja IT teemalised arutelud ning sain palju uut teada. Samuti sain endaga kaasa võtta uut lugemise ideid, mida kindlasti lähitulevikus üle vaatan.”

Järgmine Karjääriõhtu leiab aset juba 29. novembril. Esinejaks on finantsanalüütik Peeter Koppel ning teemaks “Energiamajandus”. Rohkem infot leiat siit. Pileti saad soetada siit.