16. 07. 2020


Spordi- ja teaduslaager 7-12-aastastele 10-14. augustil

Põhja-Tallinna Jalgpalliklubi Volta ja Energia avastuskeskus korraldavad 5-päevase spordi- ja teaduslaagri 10-14. augustil. Igal laagripäeval toimuvad nii aktiivsed sporditreeningud Rannavärava staadionil kui ka põnevad teadustegevused Energia avastuskeskuses.

Laagripäeva tegevusi viivad läbi kvalifitseeritud treenerid ning väljaõppinud külastusjuhid. Võta sõber kaasa ning veetke sportlik ja avastusterohke suvevaheaeg!

Iga laagripäev algab ja lõpeb spordiprogrammiga, kus jalgpalliklubi Volta treenerid viivad lastele läbi erinevaid harjutusi, mänge ja teatevõistlusi.

Energia avastuskeskuses saavad lapsed viie päeva jooksul lähemalt tutvust teha elektriga, õppida tundma nii kosmose salapärast maailma kui ka lähemat keskkonda meie ümber, teha katseid ning osaleda teadusteatris.

SIHTGRUPP: 7-12-aastased poisid ja tüdrukud

TOITLUSTUS: soe lõunasöök ja vahepalad

5-päevase laagri OSALUSTASU: 50 EUR/laps. Laagri toimumist toetab Haridus- ja Teadusministeerium

REGISTREERIMINE: info@jkvolta.ee. Kirjas märkige lapse nimi, vanus ja millisest laagrist soovitakse osa võtta. Samuti info allergiate ja toidutalumatuse suhtes. Laagrisse loetakse registreerunuks pärast osavõtuarve tasumist, mis saadetakse e-postiga.

IGA LAAGRIPÄEVA ORIENTEERUV KAVA*

9.00-9.30            Kogunemine Rannavärava staadionil

9.30-11.00           Esimene treening, treeningu järel lõunaoode

11.00-12.30         Energia avastuskeskuses teadusprogrammi I osa

12.30-13.30         Lõunasöök

13.30-15.00         Energia avastuskeskuses teadusprogrammi II osa

15.00-16.30         Teine treening Rannavärava staadionil

16.30-17.00         Laagripäeva lõpp

*Korraldajad võivad teha päevakavas ilmastikust või muudest põhjustest tingitud muudatusi.

 

VEEL PRAKTILIST INFOT:

ÜLDINE:

Laagrist on oodatud osa võtma 7–12-aastased lapsed ilma täiskasvanud saatjata. Laagrisse tuleb registreeruda eelnevalt e-maili teel info@jkvolta.ee. Kohapeal registreerumist ei toimu.

RIIETUS:

Palume laagrisse tulles riietuda sportlikult ja igaks juhuks kaasa võtta kilejope. Palume staadionile tulla nö tänavajalatsiga, et staadionil jalga panna spordijalatsid (kel on olemas, võib kaasa võtta jalgpallijalatsid). Pärast hommikust spordiprogrammi pannakse jalga nö tänavajalatsid, millega minnakse Energia Avastuskeskusesse. Spordijalatseid saab soovi korral õhtuti hoiustada staadionil.

LIGIPÄÄS:

Energia avastuskeskus (Põhja pst 29) ja Rannavärava staadion (sissepääs Suur Rannavärava teelt) asuvad vanalinna ja Kalamaja piiril.

Kui toote lapse hommikul või tulete õhtul järgi, siis Rannavärava staadionile saab autoga sisse keerata Suur Rannavärava teelt. Väga hea ligipääs on ka ühistranspordiga, trammid 1 ja 2 ning bussid 3 ja 73, peatus Linnahall.

OSALEMISE TÜHISTAMINE:
Palume silmas pidada, et lapse haigestumise või muu ootamatuse puhul, mis takistab laagris osalemist, saame osalustasu tagastada juhul, kui lapsevanem teatab sellest esimesel võimalusel, aga hiljemalt laagrinädalale eelneval neljapäeval.

LISAINFO:

Rohkem infot e-posti teel info@jkvolta.ee või telefonil 5621 5183.