17. 08. 2017


Sügisel alustavad tööd huviringid!

Sel sügisel alustavad Energia avastuskeskuses tööd teadushuviringid ja astronoomiaklubi. Registreerumine on alanud!

Kosmosesõprade klubisse on oodatud 12–18-aastased noored, kes tahaksid uurida öist taevalaotust, uurida lähemalt Päikesesüsteemi planeete, aga ka kaugemaid galaktikaid ning kõike põnevat, mida me praeguseks universumist teame. Klubikohtumised toimuvad korra kuus Energia avastuskeskuse planetaariumis, sobiva ilma korral tehakse ka taevavaatlusi vabas õhus.

Klubi saab alates 20. septembrist kokku korra kuus kolmapäeval kella 18–21-ni. Kuutasu on 18 eurot, 10 korra osalustasu on 150 eurot. Klubi töökeel on eesti keel.

Noorte avastajate ringi on oodatud 7–12-aastased uudishimulikud lapsed, keda huvitab, kuidas toimib meid ümbritsev maailm. Teemaring on lai: elektrinähtustest ja -ohutusest meelte ja toiduni, peale selle ka sissejuhatus astronoomiasse ja keskkonnahoidu. Igal kohtumisel saavad lapsed ka ise katseid teha või meisterdada.

Eesti töökeelega ring koguneb alates 11. septembrist igal esmaspäeval, vene töökeelega ring alates 12. septembrist igal teisipäeval Energia avastuskeskuses. Ringide töö kestab kella 15–16.30-ni. Kuutasu on 35 eurot, ühe korra pilet on 10 eurot.

Klubisse ja ringidesse registreerumine toimub e-kirja teel info@energiakeskus.ee või telefonitsi numbril 620 9023.