fbpx
Broneeri külastus

AVASTUSÕPE


Lasteaiagrupid

Lasteaialapsed alates 5. eluaastast on oodatud kogu rühmaga Energia avastuskeskusse, et teha tutvust teaduse, elektrinähtuste, meelte ja tähistaevaga.

Loodusõpetus
Eesti keel
Kunstiõpetus
Inimeseõpetus

Energia avastuskeskus pakub lasteaiagruppidele mitut eri õpituba, teadusteatrit ja planetaariumietendust. Soovitame kindlasti keskuse külastusaja sisse plaanida ka välgu- ja staatilise elektri demonstratsioonid. Palume rühmakülastused kindlasti broneerida ning vajadusel saab demonstratsioone teha ka täpselt siis, kui rühmale sobib.

Lasteaiarühma liikmele on avastuskeskuse pilet 5 € ning sellele lisandub valitud õpitoa või etenduse pilet. Demonstratsioonidel osalemine on keskuse piletihinna sees.

Grupikülastuse aja broneerimiseks klõpsake “Broneeri külastus!” nupule. Kui täidetud päringuankeet on meieni jõudnud, võtavad avastuskeskuse administraatorid teiega juba otse ühendust, et täpsustada külastuse detaile ja kinnitada broneering. Küsimuste tekkimisel soovitame saata kirja aadressile info@energiakeskus.ee või helistada telefoninumbril 5331 7307 (E–R 10–18). Oleme igati valmis andma nõu rühmakülastuse korraldamisel.