Broneeri külastus

AVASTUSÕPE


I kooliaste

1.–3. klassi õpilased saavad avastuskeskuses uurida lähemalt elektrinähtuseid, avastada eri energialiike ja õppida tundma Päikesesüsteemi.

Loodusõpetus
Matemaatika
Eesti keel
Kunstiõpetus

Energia avastuskeskus pakub algklassilastele mitut eri õpituba ja ka planetaariumietendust. Soovitame kindlasti keskuse külastusaja sisse plaanida ka välgu- ja staatilise elektri demonstratsioonid. Palume klassikülastused kindlasti broneerida ning vajadusel saab demonstratsioone teha ka täpselt siis, kui grupile sobib.

Klassiga avastuskeskusse tulnud õpilasele on keskusepilet 9 € ning sellele lisandub valitud õpitoa või etenduse pilet. Demonstratsioonidel osalemine on keskuse piletihinna sees.

Selleks, et avastuskeskuse külastus toetaks võimalikult palju koolitunnis käsitletavaid teemasid, saab siit alla laadida I kooliastmele koostatud töölehti ja ideid tegevuste plaanimiseks.

Grupikülastuse aja broneerimiseks klõpsake “Broneeri külastus!” nupule. Kui täidetud päringuankeet on meieni jõudnud, võtavad avastuskeskuse administraatorid teiega juba otse ühendust, et täpsustada külastuse detaile ja kinnitada broneering. Küsimuste tekkimisel soovitame saata kirja aadressile info@energiakeskus.ee või helistada telefoninumbril 5331 7307 (E–R 10–17). Oleme igati valmis andma nõu rühmakülastuse korraldamisel.