Broneeri külastus

AVASTUSÕPE


III kooliaste

7.–9. klassi õpilased saavad täiendada loodusõpetuse ja füüsikatundides õpitut muu hulgas heliõpitubade, planetaariumietenduste ja eri katsetega.

Loodusõpetus
Geograafia
Bioloogia
Füüsika
Inimeseõpetus

Energia avastuskeskus pakub 7.–9. klassi õpilastele mitut eri õpituba, teadusteatri ja planetaariumietendusi ning populaarteaduslikke lühifilme. Soovitame kindlasti keskuse külastusaja sisse plaanida ka välgu- ja staatilise elektri demonstratsioonid. Palume klassikülastused kindlasti broneerida ning vajadusel saab demonstratsioone teha ka täpselt siis, kui grupile sobib.

Klassiga avastuskeskusse tulnud õpilasele on keskusepilet 7 € ning sellele lisandub valitud õpitoa või etenduse pilet. Demonstratsioonidel osalemine on keskuse piletihinna sees.

Selleks, et avastuskeskuse külastus toetaks võimalikult palju koolitunnis käsitletavaid teemasid , saab siit alla laadida töölehti ja ideid tegevuste plaanimiseks.

Grupikülastuse aja broneerimiseks klõpsake “Broneeri külastus!” nupule. Kui täidetud päringuankeet on meieni jõudnud, võtavad avastuskeskuse administraatorid teiega juba otse ühendust, et täpsustada külastuse detaile ja kinnitada broneering. Küsimuste tekkimisel soovitame saata kirja aadressile info@energiakeskus.ee või helistada telefoninumbril 5331 7307 (E–R 10–17). Oleme igati valmis andma nõu rühmakülastuse korraldamisel.